Prezenty do 80 złotych

Drobne, niezobowiązujące upominki w postaci herbat i kaw z ciekawymi dodatkami, które ucieszą każdego. Idealne, by podziękować za przysługę, pokazać, że pamiętamy, czy po prostu sprawić komuś małą przyjemność.

Więcej

Prezenty do 50 zł to subtelny i drobny upominek. Niewielkie ilości kawy klasycznej lub kawy aromatyzowanej, torebka liściastej herbaty i słodki dodatek to niezobowiązujące kompozycje, które świetnie sprawdzą się na każdą okazję. Prezent kawowy, mały zestaw herbaciany czy upominek Earl Grey? Dobierz zestaw i obdaruj ważną dla Ciebie osobę.

Herbaty do 50 zł – prezent na drobną okazję

W zestawach prezentowych do 50 zł znajdziemy wersje z herbatami liściastymi jak i herbatami w wersji prestige, czyli pakowanymi w piramidki do parzenia ekspresowego. Takie zestawy są często urozmaicone słodkim dodatkiem w postaci czekoladki, małego słoiczka konfitury czy miodu.

Kawy do 50 zł – pomysł na upominek

Kawowe prezenty do 50 zł to najczęściej dwie torebeczki kawy – mogą być to ziarna kawy klasycznej jak i aromatyzowanej. Czasami są to też prezenty mieszane – kawa z herbatą, a czasami jest to tylko jedna kawa, ale za to jaka! Wtedy dodajemy do niej syrop lub torebeczkę z cukrem, aby urozmaicić degustację osobie obdarowanej.

Prezent do 50 zł – na jaką okazję?

Zestawy do 50 zł mogą stanowić główny prezent na imieniny, pachnący upominek pod choinkę dla współpracownika jak i dowód wdzięczności. Taki zestaw, zapakowany w elegancką, papierową torebkę będzie także niewielkim dodatkiem do dużego prezenty na ważniejsze i większe okazje. Można nim uraczyć panią domu, przynosząc herbaty zamiast wina lub dodać do dużego prezentu dla Państwa Młodych.

Mniej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

45,90 

Doskonałe jakości herbaty, które nie zawierają żadnych dodatków to idealna propozycja dla...

68,00 

Niezobowiązujący upominek dla miłośnika kaw smakowych.

66,00 

Niezobowiązujący upominek, który sprawi radość miłośnikowi herbat smakowych.

Brak w magazynie
71,50 

Aromatyczne i mocno owocowe zielone herbaty sprawią radość każdemu! Doskonale sprawdzi się...