fbpx

Zestawy Degustacyjne herbat

Zestawy degustacyjne to wyselekcjonowane herbaty i kompozycje ziołowe - w małych, degustacyjnych ilościach umożliwiających poznanie, porównanie oraz wybór ulubionych herbat.

Więcej

Czym są zestawy degustacyjne?

Zestawy degustacyjne to nowa forma, która pojawiła się jedynie w naszym sklepie internetowym fiveoclock.eu . Są to wyselekcjonowane herbaty, kawy i kompozycje ziołowe, które spakowane w niewielkich ilościach stwarzają możliwość skosztowania różnych smaków.

Są one tworzone zarówno z herbat klasycznych jak i smakowych.

Dla kogo polecamy zestawy degustacyjne?

Zestawy degustacyjne są tworzone zarówno z herbat, które mamy w stałej ofercie jak i kompozycji, które pojawiają się jedynie sezonowo. Jest to wspaniała okazja dla naszych stałych klientów, aby wypróbować nowości herbat aromatyzowanych, które pojawiają się w sklepie przy okazji każdej z sezonowych akcji. Nasi nowi klienci z kolei mają szansę na wypróbowanie niewielkich ilości herbat klasycznych, aby znaleźć tę grupę, która najbardziej będzie smakować.

Jakie herbaty znajdują się w zestawach degustacyjnych?

Dostępne są zestawy degustacyjne stworzone tylko z herbat japońskich jak i przekrojowe – zawierające herbaty zielone z różnych regionów świata. Nie tylko zieloną herbatą jednak człowiek żyje! Zestawy są tworzone również z herbat czarnych – można znaleźć także zestawy degustacyjne, które są połączeniem różnych gatunków herbat – tak, aby można było wypróbować poszczególne gatunki.

Mniej

Nie znaleziono produktów, których szukasz.